ua en

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Акт злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Це була основоположна подія для українського державотворення. День Соборності України одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

З нагоди Дня Соборності бажаємо Україні й українському народу незламного духу, єдності, злагоди та миру!

В грудні 2020 р. в рамках реалізації НУ «Чернігівська політехніка» міжнародного проєкту з посилення цифрової компетенції українських лікарів «Doctors Blog» здобувачі вищої освіти факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ННІ&nbsdiv;права і соціальних технологій, які навчаються за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» отримали нагоду обговорити напрямки реабілітації постковідного синдрому разом зі стейкхолдерами – чернігівськими лікарями.

Розвиток екологічного транспорту та "зеленої" енергетики є актуальним трендом в сучасному світі. Безпечні й екологічні пересування — одна з ключових потреб сьогоднішнього суспільства, зокрема молоді. Щоб реалізувати бачення сталого майбутнього, компанія AB InBev Efes Україна спільно зі студентами Національного університету «Чернігівська політехніка» за підтримки Чернігівської ОДА ініціювала соціальний проект — встановлення зарядної станції-парковки для портативного електротранспорту на території університету.

23.12.2020 в рамках реалізації НУ "Чернігівська політехніка" міжнародного проєкту "Doctors blog" відбулось блог-кафе «Монтування відео в програмі Adobe Premiere Pro».

Четверте блог-кафе в рамках реалізації проєкту “Doctots blog” було присвячене формуванню навичок цифрової компетенції. Учасниками блог-кафе стали студенти та викладачі НУ «Чернігівська політехніка», які опановували основні прийоми створення відеопроєктів, базові інструменти монтування відео в програмі Adobe Premiere Pro. Розглядали такі поняття як переходи, титри, кольорокорекція, стабілізація зображення, футажі.

Численні міфи та фейки, пов’язані з поширенням Covid-19 обговорили 22 грудня 2020 р. в НУ «Чернігівська політехніка» на блог кафе «Інфогігієна як засіб протидії пандемії Covid-19». Захід модерувала досвідчена журналістка, редакторка новин та радіопродюсерка UA: Чернігів – Суспільне Алла Копиловська.

Учасники блог кафе - здобувачі вищої освіти факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації – вчились мислити критично та спільно сформували поради як дотримуватись інформаційно гігієни в умовах пандемії.

18-й Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG 2020 "Look of New Generation/Погляд нового покоління" виявився дуже успішним для команди «Business League» Національного університету «Чернігівська політехніка», яка не тільки пройшла у фінал конкурсу, але й впевнено перемогла у номінації «Реалістичність та результативність ідей для компанії».

Журі конкурсу на чолі з Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти у своєму вітальному листі на ім’я ректора Національного університету «Чернігівська політехніка» проф. Новомлинця О.О. відмічає дуже високий рівень теоретико-практичної підготовки нашої команди, блискучу презентацію результатів власних досліджень, творчий підхід, ораторські якості, самостійність, командну роботу, вміння обґрунтувати свою точку зору і вести дискусію.

День енергетика святкують люди, які дарують світло та тепло усьому світу!

Вітаємо усіх представників цієї професії та дякуємо за ваш безцінний труд, який дозволяє нам жити в комфортних умовах та радіти благам, які ви надаєте та підтримуєте! Низький уклін вам та величезна подяка!

В рамках реалізації НУ «Чернігівська політехніка» спільно ГО «Центр гендерної освіти» та ГО «Фундація прав людини» міжнародного проєкту «Doctors Blog» 18 грудня 2020 року відбулось перше блог-кафе «Блог, який закохує, мотивує та спонукає діяти». Модераторкою виступила Козир Олена Сергіївна – викладачка кафедри фізичної реабілітації, фітнес-тренерка, контент-менеджерка проєкту з корекції ваги та учасниця лекцій з написання текстів екс-головної редакторки глянцевого журналу Pink Валерії Квасневської.

Національний університет «Чернігівська політехніка» спільно ГО «Центр гендерної освіти» та «Фундація прав людини» у співпраці з Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини долучився до реалізації міжнародного проєкту «Doctors Blog» з посилення цифрової компетенції українських лікарів з метою консультування пацієнтів онлайн.

Активними учасниками програми стали здобувачі вищої освіти факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ННІ права і соціальних технології, які навчаються за освітніми програмами «Фізична терапія, ерготерапія» та «Соціально-психологічна допомога населенню». Вони отримали унікальну можливість взяти участь у менторській програмі з найкращими фахівцями у галузі цифрової журналістики та навчитися використовувати формат блогу- блог спілкування як канал комунікації зі своїми пацієнтами у часи COVID -19 пандемії.

День Святого Миколая, який в Україні відзначають у ніч з 18 на 19 грудня, – улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих. Це дивовижне свято, здатне наповнити теплом любові кожного нас.

Бажаємо, щоб в це свято серця огорнула любов, а душі зігріли добрі надії. Нехай близькі будуть поруч, нехай в родинах всі будуть здорові, нехай в будинках сяє вогнище благополуччя, нехай у житті не тільки сьогодні, а кожен день трапляються чудеса.

Благодійна організація Президентський Фонд Леоніда Кучми «Україна» відзначила кращих студентів НУ «Чернігівська політехніка» за підсумками 2019-2020 навчального року. Ними стали:

Галайда Катерина Олександрівна, студентка освітнього ступеня магістр Навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту, спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітня програма «Будівництво та цивільна інженерія».

Корицька Анастасія Євгенівна, студентка освітнього ступеня бакалавр Навчально-наукового інституту економіки, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування».

Макогін Наталія Олегівна, студентка освітнього ступеня бакалавр юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій, спеціальність 081 «Право», освітня програма «Правове забезпечення підприємницької діяльності».

Нагорний Павло Володимирович, студент освітнього ступеня бакалавр Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій, спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітня програма «Інженерія програмного забезпечення».

Новик Катерина Сергіївна, студентка освітнього ступеня магістр Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій, спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», освітня програма «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

У зв’язку з запровадженням в Україні нового карантину з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 р., відповідно до постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236 наказом в.о. ректора від 14.12.2020 № 108 «Про організацію діяльності НУ «Чернігівська політехніка» з 19.12.2020» встановлено наступні обмеження:

  • навчальний процес до 31.12.2020 в університеті буде відбуватися у змішаній формі – аудиторно або дистанційно в залежності від кількості осіб у потоці, групі або підгрупі: в режимі онлайн при чисельності ЗВО більш 20 осіб; аудиторно – при чисельності ЗВО менше 20 осіб;
  • з 01.01.2021 до 07.01.2021 та з 25.01.2021 до 28.02.2021 навчальний процес також буде проводитися у змішаній формі: аудиторно (до 20 осіб) або дистанційно (більше 20 осіб);
  • в період з 08.01.2021 до 24.01.2021 включно буде заборонено відвідування університету ЗВО всіх освітніх ступенів і форм навчання, а навчальні заняття, зимова заліково-екзаменаційна сесія, практика, атестація ЗВО будуть проводитися тільки дистанційно з урахуванням рекомендацій, затверджених цим наказом.

11 грудня 2020 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді.

Конкурс було започатковано НАДС у рамках проведення заходів до Дня державної служби 23 червня 2020 року та з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців.

Студактив факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ННІ права і соціальних технологій долучився до міжнародного проєкту «Інфомедійна грамотність: навчись сам – навчи інших», що реалізується НУ «Чернігівський колегіум», Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси.

2-4 грудня 2020 р. в рамках проєкту відбулась Медіашкола, участь у якій взяли студенти філологічного і психологічного факультетів НУЧК, Академії Державної пенітенціарної служби. Наш університет представляла активна та креативна команда у складі Сиротинець Лізи (гр. ФР-181), Нехай Дарини (гр. СР-191), Кудін Марії (СР-171), Войтенка Артема (гр. МКІ-191), Коваленка Юрія (гр. МКІ-191).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» від 24.11.2020 р. №1457 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур Конкурсу.

Шановні здобувачі вищої освіти! 11 грудня 2020 року о 16:00 відбудеться зустріч у форматі Zoom-кафе. Будемо говорити про особливості переживання екзаменаційного стресу в залежності від типу темпераменту, статі, особливостей характеру.

Посилання на конференцію Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/72074610796?pwd=cDJ2dWJ3VDBMZE5xNXZOTGRZcCswZz09

Вже підведені підсумки реалізації Програми з відновлення миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020», але проєкт ще працює!

Наші волонтери, котрі вже стали професійними блогерами, розміщують пости на платформі MastPostToday. А 1 грудня 2020 р. амбасадорки й учасники проєкту зібралися в читальному залі наукової бібліотеки Національного університету «Чернігівська Політехніка» для того, щоб разом переглянули фільм «Приречені не мовчати», отримати фото ілюстроване видання «Голоси змін», котре було підготовлене в рамках реалізації проєкту, та ще раз поділитися своїми враженнями від роботи в проєкті.

ОГОЛОШЕННЯ